I Briga bygger vi broer. Mellom mennesker og drømmer, bedrifter og mål. Og vi gjør det med raushet, tillit og service.

Referanser

"Jeg har fått flere venner på jobb, fordi jeg kan prate med andre i lunsjen. "

Kursdeltaker Kompetansepluss-kurs i grunnleggende norsk

"Jeg kan ikke tenke meg et bedre kurs enn dette, så helhetlig og grundig. Jeg har blitt mer trygg på meg selv, mine verdier og kompetanse. Jeg hadde aldri fått denne jobben uten veilederne i Briga. "

Jobbsøker

"Jeg sender mine veisøkere aller helst til Briga. Briga har veiledere som strekker seg litt ekstra."

Nav-veileder

Etter gjennomføring av Kompetansepluss-kurset Veien mot fagbrev

"Instruktøren deres har gjort en fantastisk jobb, alle gutta har bestått både den teoretiske og praktiske fagprøven."

Leder hos Mantena Lodalen

Om oss

Staben vår består av 50 engasjerte brobyggere. Alle har høy kompetanse og erfaring innen blant annet:

- Ledelse
- Karriereveiledning
- Rekruttering/bemanning
- Salg
- Voksenopplæring i grunnleggende ferdigheter
- Norskopplæring
- Omstilling
- Bedriftsrådgivning
- Service-opplæring

Vi jobber målrettet med endringsprosesser hos våre kunder og kursdeltakere. Arbeidslivet er i kontinuerlig endring, endring som krever omstillingsvilje av hver enkelt medarbeider. Vi kartlegger kundens behov, sammenlikner nå-situasjon med ønsket situasjon, og sammen med kunden legger vi en plan for endring. Sammen etablerer vi broen over gapet – «Bridging the Gap». Brobyggerne i Briga besitter bred flerkulturell kompetanse, totalt behersker vi 13 ulike språk.

I menyen finner du nærmere beskrivelse av våre tilbud.
Ta gjerne kontakt med oss på telefon, eller besøk oss:

Kurslokaler i Sandvika: Rådmann Halmrastsvei 9, 1337 Sandvika
Hovedkontoret i Lillestrøm: Brøtergata 2, 2000 Lillestrøm.

Ansatte

Jan Erik Forseth

Daglig leder
(+47) 482 46 258
forseth@briga.no

Geir Ebbesen

Avdelingsleder Sandvika
(+47) 913 07 225
ebbesen@briga.no

Heidi Sofiedahl

Faglig leder tiltak, kommunikasjonsansvarlig
(+47) 982 27 444
sofiedahl@briga.no

Amna Wasim

Avdelingsleder for Kompetansepluss, fagansvarlig minoritetsspråklige
(+47) 473 09 350
wasim@briga.no

Wenche Haug

Kursansvarlig
(+47) 971 48 430
haug@briga.no

Jørn Høie

Faglig leder salg og marked
(+47) 959 64 840
hoie@briga.no

Trygve Hovdal

Avdelingsleder Kurs og kompetanse
(+47) 992 78 021
hovdal@briga.no

May-Kristin Jordan

Prosjektleder Kompetansepluss
jordan@briga.no

Petter Strømsted

KAM, teamleder, karriereveileder
stromsted@briga.no

Lemuella Cahyaningsih

Teamleder, karriereveileder
cahyaningsih@briga.no

Knut Magnar Slenes

Karriereveileder
slenes@briga.no

Angela Hjønnevåg

Kompetansepluss-instruktør, IKT-ansvarlig og karriereveileder
hjonnevag@briga.no

Rolf Johan Grieg-Halvorsen

Markedskoordinator, karriereveileder
grieg-halvorsen@briga.no

Oksana Brokke

Karriereveileder
brokke@briga.no

Magne Solberg

Karriereveileder
solberg@briga.no

Anja Glein

Karriereveileder
glein@briga.no

Øistein Berg

Markedsansvarlig, karriereveileder
berg@briga.no

Nivin Mohammed Abdelwahab

Karriereveileder
nivin@briga.no

Eric Heiberg

Karriereveileder
heiberg@briga.no

Steinar Heggemsnes

Karriereveileder
heggemsnes@briga.no

Cathrine Holje

Karriereveileder
holje@briga.no

Carl Torvund

Karriereveileder
torvund@briga.no

Siri Kielland

Teamleder, karriereveileder, HR
kielland@briga.no

Arild Bøe

Karriereveileder
boe@briga.no

Åse Lothe Hess

Karriereveileder
hess@briga.no

Anne Berit Liudalen

Karriereveileder
liudalen@briga.no

Madeleine Johansen

Karriereveileder
johansen@briga.no

Gretha Klungseth

Kompetansepluss-instruktør
klungseth@briga.no

Tommy Ellefsrud

Controller
(+47) 902 57 992
ellefsrud@briga.no

Kontakt oss