Briga AS tilbyr et bredt spekter av tjenester knyttet til endringsprosesser i offentlige og private virksomheter.

Om oss

Briga AS består i dag av rundt 30 engasjerte medarbeidere og tilknyttede konsulenter. Alle har høy kompetanse innenfor våre ulike tjenesteområder, og erfaring fra en rekke områder innen næringsliv og offentlig sektor.

Vi jobber målrettet med endringsprosesser. Arbeidslivet er i kontinuerlig endring. Endringene krever omstillingsevne og læringsvilje av hver enkelt medarbeider.

Vi kartlegger kundens behov. Vi sammenlikner nå-situasjon med ønsket situasjon, og sammen med kunden legger vi en plan for endring.

Sammen med kunden etablerer vi broen over gapet – «Bridging the Gap».

I Briga legger vi vekt på å besitte flerkulturell kompetanse. Totalt behersker vi følgende språk:

Engelsk
Spansk
Fransk
Tysk
Ukrainsk
Russisk
Italiensk
Persisk/Farsi
Urdu
Punjabi
Indonesisk
Arabisk
Deri

I menyen finner du nærmere beskrivelse av våre tilbud.

Ta gjerne kontakt med oss, eller besøk oss i Rådmann Halmrastsvei 9, 1337 Sandvika.

Ansatte


Jan Erik Forseth

Daglig leder
(+47) 482 46 258
forseth@briga.no

Wenche Haug

Avdelingsleder Akershus vest
(+47) 971 48 430
haug@briga.no

Heidi Sofiedahl

Faglig leder tiltak
(+47) 982 27 444
sofiedahl@briga.no

Amna Wasim

Fagansvarlig minoritetsspråklige
(+47) 473 09 350
wasim@briga.no

Jørn Høie

Faglig leder salg og marked
(+47) 959 64 840
hoie@briga.no

Hege Sølvberg

Prosjektleder funksjonsvurdering / karriereveiledning
solvberg@briga.no

May-Kristin Jordan

Prosjektleder KPA
jordan@briga.no

Petter Strømsted

Teamkoordinator / Veileder
stromsted@briga.no

Oksana Brokke

Veileder
blishun@briga.no

Geir Ebbesen

Teamkoordinator / Veileder
ebbesen@briga.no

Rolf Johan Grieg-Halvorsen

Veileder
grieg-halvorsen@briga.no

Liv Tone Gulseth

Veileder
gulseth@briga.no

Hege Winnem

Veileder
winnem@briga.no

Magne Solberg

Veileder
solberg@briga.no

Nivin Mohammed Abdelwahab

Veileder
nivin@briga.no

Knut Magnar Slenes

Veileder
slenes@briga.no

Cathrine Holje

Veileder
holje@briga.no

Peter Paszkiewicz

Veileder
peter@briga.no

Siri Kielland

Veileder
kielland@briga.no

Reidar Myrvang

Veileder
myrvang@briga.no

Åse Lothe Hess

Veileder
hess@Briga.no

Lemuella Cahyaningsih

Veileder
cahyaningsih@briga.no

Øistein Berg

Veileder
berg@briga.no

Mona Riise

Veileder
riise@briga.no

Eric Heiberg

Veileder
heiberg@briga.no

Trygve Hovdal

Veileder
hovdal@briga.no

Anne Berit Liudalen

Veileder
liudalen@briga.no

Carl Torvund

Veileder
torvund@briga.no

Angela Hjønnevåg

KPA-Instruktør
hjonnevag@briga.no

Neda Khorshid

Veileder / KPA-veileder
khorsid@briga.no

Madeleine Johansen

Veileder
johansen@briga.no

Gretha Klungseth

KPA-instruktør
klungseth@briga.no

Tommy Ellefsrud

Controller
(+47) 90 25 79 92
ellefsud@briga.no

Kim Caspar

Veileder
caspar@briga.no

Kontakt oss