Briga AS tilbyr et bredt spekter av tjenester knyttet til endringsprosesser i offentlige og private virksomheter.

Om oss

Briga AS består i dag av rundt 30 engasjerte medarbeidere og tilknyttede konsulenter. Alle har høy kompetanse innenfor våre ulike tjenesteområder, og erfaring fra en rekke områder innen næringsliv og offentlig sektor.

Vi jobber målrettet med endringsprosesser. Arbeidslivet er i kontinuerlig endring. Endringene krever omstillingsevne og læringsvilje av hver enkelt medarbeider.

Vi kartlegger kundens behov. Vi sammenlikner nå-situasjon med ønsket situasjon, og sammen med kunden legger vi en plan for endring.

Sammen med kunden etablerer vi broen over gapet – «Bridging the Gap».

I Briga besitter vi bred flerkulturell kompetanse. Totalt behersker vi 13 ulike språk.

I menyen finner du nærmere beskrivelse av våre tilbud.

Ta gjerne kontakt med oss, eller besøk oss i Rådmann Halmrastsvei 9, 1337 Sandvika.

Ansatte


Jan Erik Forseth

Daglig leder
(+47) 482 46 258
forseth@briga.no

Wenche Haug

Avdelingsleder Akershus vest
(+47) 971 48 430
haug@briga.no

Heidi Sofiedahl

Faglig leder tiltak
(+47) 982 27 444
sofiedahl@briga.no

Amna Wasim

Avdelingsleder KPA
(+47) 473 09 350
wasim@briga.no

Jørn Høie

Faglig leder salg og marked
(+47) 959 64 840
hoie@briga.no

Trygve Hovdal

Leder kursavdeling
(+47) 992 78 021
hovdal@briga.no

May-Kristin Jordan

Prosjektleder KPA
jordan@briga.no

Petter Strømsted

Teamkoordinator / Veileder
stromsted@briga.no

Geir Ebbesen

Teamkoordinator / Veileder
ebbesen@briga.no

Knut Magnar Slenes

Teamkoordinator / Veileder
slenes@briga.no

Lemuella Cahyaningsih

Teamkoordinator / Veileder
cahyaningsih@briga.no

Angela Hjønnevåg

KPA-Instruktør / IKT-ansvarlig
hjonnevag@briga.no

Rolf Johan Grieg-Halvorsen

Veileder
grieg-halvorsen@briga.no

Oksana Brokke

Veileder
brokke@briga.no

Magne Solberg

Veileder
solberg@briga.no

Liv Tone Gulseth

Veileder
gulseth@briga.no

Øistein Berg

Veileder
berg@briga.no

Nivin Mohammed Abdelwahab

Veileder
nivin@briga.no

Eric Heiberg

Veileder
heiberg@briga.no

Cathrine Holje

Veileder
holje@briga.no

Carl Torvund

Veileder
torvund@briga.no

Siri Kielland

Veileder
kielland@briga.no

Åse Lothe Hess

Veileder
hess@Briga.no

Mona Riise

Veileder
riise@briga.no

Anne Berit Liudalen

Veileder
liudalen@briga.no

Madeleine Johansen

Veileder
johansen@briga.no

Gretha Klungseth

KPA-instruktør
klungseth@briga.no

Tommy Ellefsrud

Controller
(+47) 90 25 79 92
ellefsud@briga.no

Kontakt oss