Briga AS tilbyr et bredt spekter av tjenester knyttet til endringsprosesser i offentlige og private virksomheter.

Om oss

Briga AS består i dag av rundt 50 engasjerte medarbeidere og tilknyttede konsulenter. Alle har høy kompetanse innenfor våre ulike tjenesteområder, og erfaring fra en rekke områder innen næringsliv og offentlig sektor.

Vi jobber målrettet med endringsprosesser. Arbeidslivet er i kontinuerlig endring. Endringene krever omstillingsevne og læringsvilje av hver enkelt medarbeider.

Vi kartlegger kundens behov. Vi sammenlikner nå-situasjon med ønsket situasjon, og sammen med kunden legger vi en plan for endring.

Sammen med kunden etablerer vi broen over gapet – «Bridging the Gap».

I Briga besitter vi bred flerkulturell kompetanse. Totalt behersker vi 13 ulike språk.

I menyen finner du nærmere beskrivelse av våre tilbud.

Ta gjerne kontakt med oss på telefon, eller besøk oss:

Kurslokaler i Sandvika: Rådmann Halmrastsvei 9, 1337 Sandvika
Hovedkontoret i Lillestrøm: Brøtergata 2, 2000 Lillestrøm.

Ansatte


Jan Erik Forseth

Daglig leder
(+47) 482 46 258
forseth@briga.no

Wenche Haug

Avdelingsleder for Jobb og muligheter, faglig leder kompetanse og personalutvikling
(+47) 971 48 430
haug@briga.no

Heidi Sofiedahl

Faglig leder tiltak, kommunikasjonsansvarlig
(+47) 982 27 444
sofiedahl@briga.no

Amna Wasim

Avdelingsleder for Kompetansepluss og fagansvarlig minoritetsspråklige
(+47) 473 09 350
wasim@briga.no

Jørn Høie

Faglig leder salg og marked
(+47) 959 64 840
hoie@briga.no

Trygve Hovdal

Avdelingsleder Kurs og kompetanse
(+47) 992 78 021
hovdal@briga.no

May-Kristin Jordan

Prosjektleder Kompetansepluss
jordan@briga.no

Geir Ebbesen

Teamkoordinator og karriereveileder
ebbesen@briga.no

Bente Sund

Karriereveileder
sund@briga.no

Petter Strømsted

Markedsansvarlig, teamkoordinator og karriereveileder
stromsted@briga.no

Lemuella Cahyaningsih

Teamkoordinator og karriereveileder
cahyaningsih@briga.no

Knut Magnar Slenes

Teamkoordinator og karriereveileder
slenes@briga.no

Angela Hjønnevåg

Kompetansepluss-instruktør og IKT-ansvarlig
hjonnevag@briga.no

Rolf Johan Grieg-Halvorsen

Karriereveileder
grieg-halvorsen@briga.no

Oksana Brokke

Karriereveileder
brokke@briga.no

Magne Solberg

Karriereveileder
solberg@briga.no

Liv Tone Gulseth

Karriereveileder
gulseth@briga.no

Øistein Berg

Karriereveileder
berg@briga.no

Nivin Mohammed Abdelwahab

Karriereveileder
nivin@briga.no

Eric Heiberg

Karriereveileder
heiberg@briga.no

Cathrine Holje

Karriereveileder
holje@briga.no

Carl Torvund

Karriereveileder
torvund@briga.no

Siri Kielland

Karriereveileder
kielland@briga.no

Åse Lothe Hess

Karriereveileder
hess@Briga.no

Mona Riise

Karriereveileder
riise@briga.no

Anne Berit Liudalen

Karriereveileder
liudalen@briga.no

Madeleine Johansen

Karriereveileder
johansen@briga.no

Gretha Klungseth

Kompetansepluss-instruktør
klungseth@briga.no

Tommy Ellefsrud

Controller
(+47) 90 25 79 92
ellefsud@briga.no

Kontakt oss