Briga AS tilbyr et bredt spekter av tjenester knyttet til endringsprosesser i offentlige og private virksomheter.

Om oss

Briga AS består i dag av rundt 30 engasjerte medarbeidere og tilknyttede konsulenter. Alle har høy kompetanse innenfor våre ulike tjenesteområder, og erfaring fra en rekke områder innen næringsliv og offentlig sektor.

Vi jobber målrettet med endringsprosesser. Arbeidslivet er i kontinuerlig endring. Endringene krever omstillingsevne og læringsvilje av hver enkelt medarbeider.

Vi kartlegger kundens behov. Vi sammenlikner nå-situasjon med ønsket situasjon, og sammen med kunden legger vi en plan for endring.

Sammen med kunden etablerer vi broen over gapet – «Bridging the Gap».

I Briga legger vi vekt på å besitte flerkulturell kompetanse. Totalt behersker vi følgende språk:

Engelsk
Spansk
Fransk
Tysk
Ukrainsk
Russisk
Italiensk
Persisk/Farsi
Urdu
Punjabi
Indonesisk
Arabisk
Deri

I menyen finner du nærmere beskrivelse av våre tilbud.

Ta gjerne kontakt med oss, eller besøk oss i Rådmann Halmrastsvei 9, 1337 Sandvika.

Ansatte


Jan Erik Forseth

Daglig leder
(+47) 482 46 258
forseth@briga.no

Wenche Haug

Avdelingsleder Akershus vest
(+47) 971 48 430
haug@briga.no

Heidi Sofiedahl

Faglig leder tiltak
(+47) 982 27 444
sofiedahl@briga.no

Amna Wasim

Fagansvarlig minoritetsspråklige
(+47) 473 09 350
wasim@briga.no

Jørn Høie

Faglig leder salg og marked
(+47) 959 64 840
hoie@briga.no

Hege Sølvberg

Prosjektleder funksjonsvurdering / karriereveiledning
solvberg@briga.no

May-Kristin Jordan

Prosjektleder KPA
jordan@briga.no

Petter Strømsted

Teamkoordinator / Veileder
stromsted@briga.no

Geir Ebbesen

Teamkoordinator / Veileder
ebbesen@briga.no

Rolf Johan Grieg-Halvorsen

Veileder
grieg-halvorsen@briga.no

Liv Tone Gulseth

Veileder
gulseth@briga.no

Magne Solberg

Veileder
solberg@briga.no

Nivin Mohammed Abdelwahab

Veileder
nivin@briga.no

Morten de Lange

Veileder
delange@briga.no

Knut Magnar Slenes

Veileder
slenes@briga.no

Cathrine Holje

Veileder
holje@briga.no

Peter Paszkiewicz

Veileder
peter@briga.no

Oksana Brokke

Veileder
blishun@briga.no

Reidar Myrvang

Veileder
myrvang@briga.no

Lemuella Cahyaningsih

Veileder
cahyaningsih@briga.no

Mona Riise

Veileder
riise@briga.no

Eric Heiberg

Veileder
heiberg@briga.no

Trygve Hovdal

Veileder
hovdal@briga.no

Anne Berit Liudalen

Veileder
liudalen@briga.no

Angela Hjønnevåg

KPA-Instruktør
hjonnevag@briga.no

Neda Khorshid

Veileder / KPA-veileder
khorsid@briga.no

Lars Petter Nergaard

KPA instruktør
nergaard@briga.no

Tommy Ellefsrud

Controller
(+47) 90 25 79 92
ellefsud@briga.no

Kim Caspar

Veileder
caspar@briga.no

Trond Pettersen

Rådgiver
(+47) 970 94 211
pettersen@briga.no

Kontakt oss