Briga AS - Bridging the Gap - tilbyr et bredt spekter av tjenester knyttet til opplæring, omstilling og nedbemanning samt endringsprosesser i offentlige og private virksomheter. Vi gjennomfører kurs i grunnleggende ferdigheter i regi av Kompetanse Norge, arbeidsrettede tiltak for Nav samt kurset "Ungdom uten retning". Vi tilbyr også ulike typer kurs til næringslivet, slik som lederutviklingskurs for førstelinjeledere, kurs i service og kommunikasjon og andre aktuelle næringslivskurs.

Om oss

Briga AS består i dag av rundt 50 engasjerte medarbeidere og tilknyttede konsulenter. Alle har høy kompetanse innenfor våre ulike tjenesteområder, og erfaring fra en rekke områder innen næringsliv og offentlig sektor.

Vi jobber målrettet med endringsprosesser. Arbeidslivet er i kontinuerlig endring. Endringene krever omstillingsevne og læringsvilje av hver enkelt medarbeider.

Vi kartlegger kundens behov. Vi sammenlikner nå-situasjon med ønsket situasjon, og sammen med kunden legger vi en plan for endring.

Sammen med kunden etablerer vi broen over gapet – «Bridging the Gap».

I Briga besitter vi bred flerkulturell kompetanse. Totalt behersker vi 13 ulike språk.

I menyen finner du nærmere beskrivelse av våre tilbud.

Ta gjerne kontakt med oss på telefon, eller besøk oss:

Kurslokaler i Sandvika: Rådmann Halmrastsvei 9, 1337 Sandvika
Hovedkontoret i Lillestrøm: Brøtergata 2, 2000 Lillestrøm.

Ansatte


Jan Erik Forseth

Daglig leder
(+47) 482 46 258
forseth@briga.no

Geir Ebbesen

Avdelingsleder Sandvika
ebbesen@briga.no

Heidi Sofiedahl

Faglig leder tiltak, kommunikasjonsansvarlig
(+47) 982 27 444
sofiedahl@briga.no

Amna Wasim

Avdelingsleder for Kompetansepluss, fagansvarlig minoritetsspråklige
(+47) 473 09 350
wasim@briga.no

Wenche Haug

Kursansvarlig
(+47) 971 48 430
haug@briga.no

Jørn Høie

Faglig leder salg og marked
(+47) 959 64 840
hoie@briga.no

Trygve Hovdal

Avdelingsleder Kurs og kompetanse
(+47) 992 78 021
hovdal@briga.no

May-Kristin Jordan

Prosjektleder Kompetansepluss
jordan@briga.no

Petter Strømsted

KAM / Teamleder / Karriereveileder
stromsted@briga.no

Lemuella Cahyaningsih

Teamkoordinator, karriereveileder
cahyaningsih@briga.no

Knut Magnar Slenes

Teamkoordinator, karriereveileder
slenes@briga.no

Angela Hjønnevåg

Kompetansepluss-instruktør, IKT-ansvarlig
hjonnevag@briga.no

Rolf Johan Grieg-Halvorsen

Markedskoordinator, karriereveileder
grieg-halvorsen@briga.no

Oksana Brokke

Karriereveileder
brokke@briga.no

Magne Solberg

Karriereveileder
solberg@briga.no

Øistein Berg

Markedskoordinator, karriereveileder
berg@briga.no

Nivin Mohammed Abdelwahab

Karriereveileder
nivin@briga.no

Eric Heiberg

Karriereveileder
heiberg@briga.no

Cathrine Holje

Karriereveileder
holje@briga.no

Carl Torvund

Karriereveileder
torvund@briga.no

Siri Kielland

Karriereveileder, HR
kielland@briga.no

Åse Lothe Hess

Karriereveileder
hess@briga.no

Anne Berit Liudalen

Karriereveileder
liudalen@briga.no

Madeleine Johansen

Karriereveileder
johansen@briga.no

Gretha Klungseth

Kompetansepluss-instruktør
klungseth@briga.no

Tommy Ellefsrud

Controller
(+47) 90 25 79 92
ellefsud@briga.no

Kontakt oss